Home » Elevi de top » REZULTATE LA OLIMPIADE IN ANUL SCOLAR 2012-2013

REZULTATE LA OLIMPIADE IN ANUL SCOLAR 2012-2013

Nr.crt Nume elev Premiu Concurs Nume profesor
1 CHICOS ANDREIA  clasa a XII-a E

      I

I

Olimpiada  de istorie judet ; Olimpiada nationala de istorie , Sibiu 2013(nota 10) IONITA GRIGORE
2 PREDESCU ANDREA clasa a –XII-a E      III Olimpiada  de istorie judet IONITA GRIGORE
3 OLARU MARCEL  clasa a-XII-a G MENTIUNE Olimpiada de istorie  judet CRACANEL DOINA
4 DUMITRESCU PETRUT  clasa      a-X- a F MENTIUNE Olimpiada de istorie  judet IONITA GRIGORE
9 TOMA VLAD  clasa a-X-a A         I

Participare la faza nationala -        medalie de argint

Olimpiada de fizica judet CHISULESCU GABRIEL
10 STAN BIANCA clasa a a-VI-a         I

Participare la faza nationala

Olimpiada de fizica judet CHISULESCU GABRIEL
11   SAVU IONUT clasa a –VI-a  I

Participare la faza nationala- medalie de onoare

Olimpiada de fizica judet CHISULESCU GABRIEL
12 CHISULESCU MIHAI clasa a-IX-a A MENTIUNE Olimpiada de fizica judet CHISULESCU GABRIEL
13 TELEANU FLORIN clasa a-X-a A       III

 

PartIcipare la faza nationala    -     mentiune speciala

Olimpiada de chimie judet RACASANU RODICA
14 OANA AMALIA clasa a-XI-a A MENTIUNE Olimpiada de chimie judet MARINESCU ALEXANDRA
15 STAN BIANCA clasa a a-VI-a      III Olimpiada de matematica judet DUMITRESCU SORINEL
16 TELEANU FLORIN clasa a a-X-a A MENTIUNE Olimpiada de matematica judet MANU ADRIAN
17 SAVU IRINA clasa a a-XI-a A MENTIUNE Olimpiada de matematica judet DUMITRESCU SORINEL
18 SELARU ADELINA clasa a-XI- a A       I

Participare la faza nationala

Olimpiada de biologie judet STANCIU ALINA
20 GHEORGHITA ALEXANDRU clasa a-IX-a A      II Olimpiada de biologie judet STANCIU ALINA
21 DINU RADU clasa a-IX-a A       II

Participare la faza nationala  -  medalie de argint si mentiune MEN

Olimpiada de informatica judet STANCIU ION
22 STROE ANDREEA  CLASA a-IX-a A      I Olimpiada de engleza judet MATEI MIRANDOLINA
23 PAUNESCU ANDREEA clasa  a-IX-a E      II Olimpiada de engleza judet CISMARU DANIELA
24 NANU TEODORA clasa a-X-a A      II Olimpiada de engleza judet MATEI MIRANDOLINA
25 GLODEANU MADALINA a-X-a E      III Olimpiada de engleza judet CISMARU DANIELA
26 SABO IOANA  clasa a-XI-a E      III Olimpiada de engleza judet IORDACHESCU MIRONA
27 DRAGOMIR FLAVIA clasa a-X-a A MENTIUNE Olimpiada de engleza judet MATEI MIRANDOLINA
28 SOROIU OCTAVIAN clasa  a-IX-a F MENTIUNE Olimpiada de engleza judet IORDACHESCU MIRONA
29 MARIN SORIN clasa a-IX-a E MENTIUNE Olimpiada de engleza judet CISMARU DANIELA
30 NANU TEODORA  clasa a-X-a A       II Olimpiada de franceza judet SANDULESCU CRISTINA
31 SANDULESCU ANDREEA clasa a-X-a A     II Olimpiada de franceza judet SANDULESCU CRISTINA
32 CONSTANTIN BIANCA clasa  a-VIII-a     III Olimpiada de franceza judet FLOREA CRISTINA
33 MARINESCU RADU clasa a-VII-a MENTIUNE Olimpiada de franceza judet FLOREA CRISTINA
34 GRIGORE GABRIELA clasa  a-IX-a E     II Olimpiada de romana judet SPIRIDON NICOLETA
35  SERBAN CATA LINA clasa        a- X-a A     III Olimpiada de romana judet ZAMFIR MONICA
36 CHICOS ANDREIA  clasa aXII-a E MENTIUNE Olimpiada de romana judet AVRAM CARMEN
 
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

 
 

Leave a Comment

 

You must be logged in to post a comment.