Home » Evenimente » REZULTATE CONCURS”STIINTE” EDITIA a-VII-a

REZULTATE CONCURS”STIINTE” EDITIA a-VII-a

 

In data de 02.04.2013 s-a desfasurat editia a-VII-a a Concursului interdisciplinar “STIINTE”, in saptamana “Zilele liceului”. Concursul s-a adresat elevilor din clasa a –VII-XI –a.

Rezultatele au fost:

Clasa a-VII-a

Locul I -  Marinescu Radu (Lic. Teoretic”I.L.Caragiale”)

Locul II – Tudor Theodora (Lic. Teoretic”I.L.Caragiale”)

Locul III – Iordachioiu Gabriela (Sc. Gimnaziala nr. 4)

-         Constantin Razvan (Sc. Gimnaziala nr. 1)

-         Calugarescu Diana (Lic. Teoretic”I.L.Caragiale”)

-         Enache Bianca (Lic. Teoretic”I.L.Caragiale”)

-         Raducu Valentin (Lic. Teoretic”I.L.Caragiale”)

Mentiune – Despa Andreea (Sc. Gimnaziala nr. 1)

-         Preda Robert (Sc. Gimnaziala nr. 1)

-         Lita George (Lic. Teoretic”I.L.Caragiale”)

 

 

Clasa a-VIII-a

Locul I – Joita Beatrice (Sc. Gimnaziala nr. 1)

Locul II – Goran Elena (Sc. Gimnaziala nr. 1)

Locul III –Ciocodeica Andreea (Sc. Gimnaziala nr. 3)

-         Popescu Vlad (Sc. Gimnaziala nr. 3)

-         Hodinet Ana Maria (Sc. Gimnaziala nr. 1)

 

Mentiune – Voicu Ioana (Sc. Gimnaziala nr. 4)

-         Birzescu Claudiu (Lic. Teoretic”I.L.Caragiale”)

 

Clasa a-IX-a

Locul I – Ionita Alexandra (clasa a-IX-a A)

Locul II  – Chisulescu Mihai (clasa a-IX-a A)

-         Gheorghita Alexandru (clasa a-IX-a A)

Locul III – Birgu Madalina (clasa a-IX-a C)

Mentiune – Rabaea Alexandra (clasa a-IX-a C)

-         Matei Razvan ( clasa a-IX-a A)

 

Clasa a –X-a

Locul I – Serban Ana Maria (clasa a-X-a A)

Locul II –  Chiriac Luciana (clasa a-X-a A)

-          Epure Claudia ( clasa a-X-a B)

Locul III – Pican Fernando (clasa a-X-a B)

-         Zanet Alexandru (clasa a-X-a B)

Mentiune – Stroilescu Adrian( clasa a-X-a B)

-         Stanciu Sorina (clasa a-X-a B)

-         Ionescu Iuliana (clasa a-X-a B)

-         Cioca Sorina (clasa a-X-a B)

-         Simion Patricia (clasa a-X-a B)

-         Dinu Andrei (clasa a-X-a B)

 

Clasa a -XI-a

Locul I – Andone Diana (clasa a-XI-a)

Locul II – Alexandru Larisa

-         Bortoi Oana

-         Cojocaru Denisa

Locul III  – Brezeanu Mihai

-         Popa Andreia

-         Spirea Teodor

Mentiune  - Draghici Natalia

-         Stoica Ioana

 
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

 
 

Leave a Comment

 

You must be logged in to post a comment.