Home » Activități și Hotărâri ale Consiliului Elevilor » Consiliul Elevilor- resp. prof. Doina Crăcănel

Consiliul Elevilor- resp. prof. Doina Crăcănel

Presedinte CSE :     Negru Roxana Mihaela

Vicepresedinte :      Ivan Daniel Andrei

Secretar :                 Soare Mirabela

 

 

 

Membrii Departamentelor Consiliului Scolar al Elevilor

 

1. Concursuri şcolare şi extraşcolare

Preşedinte: Rabaea Maria Alexandra

Vicepreşedinte: Nicolau Ştefania

 

2.Cultura, educatie si programe scolare

Presedinte: Serban Dora

Vicepresedinte: Stroilescu Lavinia

 

3. Sport si programe de tineret

Presedinte: Casu Daniel

Vicepresedinte: Gerosanu Ionut

 

4. Avocatul Elevului

Presedinte: Manta Ana-Maria

Vicepresedinte: Enache Alexandra

 

5.Mobilitate, formare si consiliere

Presedinte: Statescu Sabrina

Vicepresesdinte: Neagu Bianca

 

 

 

Membrii Consiliului  Scolar al Elevilor

Liceul Teoretic “Ion Luca Caragiale”, Moreni

5A: Florea Teodora

Spiridon Alexandru

6A: Stan Bianca Mihaela

Macovei Iulia

7A: Tudor Theodora

Iordache Laura

8A: Latea Elena Aniela

Constantin Bianca Stefania

9A: Ionita Alexandra

Stroe Andreea

9B: Casu Daniel

Lazarescu Alexandru

9C: Stan Denisa

Rabaea Alexandra

9D: Dragomir Diana

Florea Bianca

9E: Lupu Stefania Ioana

Statescu Sabrina

9F: Nicolau Stefania

Stroilescu Lavinia

9G: Covalschi Larisa

Tataru Madalina Florina

10A: Tapu Ciprian

Soare Mirabela

10B: Enache Bianca

Ivan Daniel

10C:Bolbotina Andreea

Serban Dora

 

 

10D: Serban Luminita

Tufan Ioana

10E: Bunea Alexandra

Bratu Mihaela Liliana

10F: Ionica Alexandra Stefania

Anton Teodora

10G: Iordache Andreea Catalina

Gherghe Elena Emanuela

10H:Mogos Valentina

Ghinda Florentina

11A: Ghimbas Loredana

Gerosanu Ionut

11B: Enache Alexandra

Neagu Bianca

11C: Cristescu Ioana Camelia

Dinu Olimpia Alexandra

11D: Marasescu Sorina

Voinea Mihaela

11E: Enache Tabita

Manta Ana-Maria

11F: Mihai Denisa

Bratu Diana

11G: Andrei Florina

Manea Adelina

12A: Craciun Andreea

Nica Bianca-Stefania

12B: Dita Cosmina

Stoica Ionut

12C: Teodorescu Beatris-Alexandra

Radu Ana-Maria

12D: Negulescu Alexandru

Iachinovici Alexandru

12E: Predescu Andreia-Gabriela

Chicos Andreia-Paula

12F: Matei Alexandra

Trandafir Loredana

12G: Soare Alexandra

Micuta Ioana

 

 

 
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

 
 

Leave a Comment

 

You must be logged in to post a comment.