Home » Voluntariat » Activitati ale voluntarilor » CONCURSUL DE DANS “IMPREUNA PENTRU VIITOR”

CONCURSUL DE DANS “IMPREUNA PENTRU VIITOR”

Gazeta Dambovita si Radio Minisat sunt alaturi de castigatorii concursului de dans din cadrul Strategiei Nationale de Actiune Comunitara (SNAC), faza judeteana si regionala. Ne mandrim ca numele liceului nostru devine si astfel cunoscut.
De asemenea, munca medaliatului nostru cu aur la olimpiada nationala de informatica, Dinu Radu Gabriel din clasa a X-a A, a fost recunoscuta in judet prin intermediul Radio Minisat, prin corespondentul radio Moreni, jurnalista Madalina Zamfir, careia ii multumim.
Felicitari tuturor celor care au facut ca numele liceului si al orasului nostru sa conteze!
Elevii nostri coordonati de d-na prof. Zamfir Monica au obtinut mentiune la Concursul l “Impreuna pentru viitor” (faza regionala) ce a avut loc la Calarasi in data de 28.04.2014.
    
 
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

 
 

Leave a Comment

 

You must be logged in to post a comment.